הכירו את המאמנת

לקט הרצאות להתרשמות משיטת הלימוד הייחודית

מתאים לכם לקבל את הקורס מתנה? מלאו את הפרטים בלינק שלהלן וקוד הקופון החינמי יישלח אליכם למייל

לקבלת הקוד החינמי לחצו כאן

שמעתם על המאמנת ורוצים להבין על מה מדובר? הקורס הזה הוא בדיוק בשבילכם!

שיטת הלימוד הייחודית

מצגות פאוור פוינט עמוסות במלל? לא אצלנו! קורסי הוידאו של המאמנת פותחו בשיטת לימוד ייחודית המבוססת על ויזואליזציה של חומר הלימוד. כל סוגיה מוצגת עם שפע של המחשות ויזואליות ובשפה גרפית של איורים צבעוניים, כך שגם הסוגיות היבשות והמורכבות ביותר הופכות בן רגע לקלילות ופשוטות. הצפייה בהרצאות חוסכת לנבחנים שלנו זמן אדיר בקריאת חומרי הלימוד וזמן אדיר בשינון, ובמבחן התוצאה מסייעת לנבחנים להתמודד עם הסוגיות השונות בבחינה ביתר קלות. הנבחנים שלנו משתפים אותנו שהודות לשיטת הלימוד הייחודית הם "שמעו" ו"ראו" את הסוגיות השונות במהלך הבחינה, וכך קטפו נקודות רבות.

הרצאות בנות 15 דקות בלבד

שיעורי לייב ארוכים ומייגעים? לא אצלנו! כל הרצאה במאמנת היא בת 15 דקות בלבד מתוך הכרה בכך שזהו פרק הזמן האידיאלי לשמירה על קשב וריכוז. הרצאות הוידאו של המאמנת מוקלטות באולפן עם טקסט קפדני שנכתב מראש, כך שאין אצלנו חזרתיות, אין מרצה לא מרוכז שלא מסיים משפט, ואין נבחנים שמתפרצים עם שאלות. כל סוגיה מוצגת בצורה הכי מזוקקת וטהורה. אתם תופתעו מכמות החומר שכל הרצאה אצלנו מכילה. הודות לפורמט הוידאו בכל הרצאה אנחנו מכילים כמות החומר הגדולה פי שניים לפחות מכל פורמט אחר של שיעור (פרונטלי, לייב, או שיעורי לייב שהוקלטו).

אז זהו, כל שנותר לכם הוא ללחוץ play ולהתמכר לחווית לימוד שעוד לא הכרתם!

נתראה בהרצאות 😊שאלות נפוצות


האם הקורסים מתאימים לנבחנים עם הפרעות קשב וריכוז?
בהחלט. נבחנים עם הפרעות קשב וריכוז משתפים אותנו שבפעם הראשונה הם לומדים בצורה יעילה ומהנה, הודות להרצאות הקצרות והודות לפורמט הווידאו המאפשר להם להתרכז באופן מקסימלי, בלי תופעות המאפיינות שיעורי לייב כמו מרצה שמתחיל משפט ולא מסיים או נבחנים שמתפרצים עם שאלות.
עד מתי הקורסים פתוחים לצפייה?
מרגע הרכישה הקורסים פתוחים לצפייה עד למועד הקרוב של בחינת הלשכה. במהלך תקופת הלימוד ניתן לצפות בכל הרצאה ללא הגבלה בכל רגע נתון.
הצפייה בקורסים לא תוסיף לי עוד שעות לימוד?
ההפך הוא הנכון. הקורסים פותחו במטרה לחסוך זמן יקר הן בהבנת החומר והן בשינון. נבחנים שמשלבים את הצפייה בהרצאות עם קריאת חומרי הלימוד, קוראים את החומר בצורה יעילה יותר ומהירה יותר, וחוסכים זמן אדיר, הודות לשפע טכניקות השינון, הטיפים והכלים השונים שמוצגים בהרצאות. זה מאוד פשוט - במקום לפצח את כל מסת החומר לבדכם, עשינו בשבילכם את העבודה בהרבה מאוד סוגיות, ובכך אנחנו מקצרים עבורכם את משך לימוד הסוגיה.
ההרצאות כוללות תרגול?
בהחלט. החלק האחרון של כל הרצאה מוקדש לטובת תרגול בשיטת תרגול מקורית שפותחה על ידי המאמנת, עו"ד שירה וייסברגר. לאחר שפתרנו שאלה והבנו מדוע חלופה מסוימת היא החלופה הנכונה, אנחנו שבים לאותה שאלה כשהפעם השתנה בה פרט שמשנה את המצג המשפטי, ובעקבותיו משתנה גם החלופה הנכונה. שיטת התרגול המקורית מאפשרת לנבחן להתבונן בסוגיה המשפטית מכמה זוויות, ובכך יישום הסוגיות השונות הופך לאלסטי ומשפר פלאים את שיעור ההצלחה בפתרון שאלות. תוכלו להתרשם משיטת התרגול בהרצאות הכלולות בקורס זה. כל השאלות במאמנת הן שאלות מקוריות בדרגת קושי גבוהה. השקענו זמן רב מאוד בכתיבת השאלות כדי לא "לשרוף" לנבחנים שאלות אמת.
מה קורה אם יש לי שאלה על אחת ההרצאות?
אנחנו מפעילים לאורך המועד שירות של מענה מקצועי לשאלות כך שניתן לשלוח שאלה ולקבל מענה מהיר ומדויק.
מי עומד מאחורי המאמנת?
המאמנת הוקמה על ידי עו"ד שירה וייסברגר שמכינה לבחינות לשכת עורכי הדין משנת 2011. במשך 7 שנים שירה שימשה כמרצה מובילה ב"המתמחה" והכשירה אלפי עורכי דין. שירה משמשת אף כמרצה מן החוץ במספר פקולטות למשפטים כגון: המכללה למנהל, המכללה האקדמית נתניה, המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט ועוד. שירה בוגרת לימודי N.L.P, כך שכלים רבים במאמנת מבוססים על כלים של N.L.P וחשיבה חיובית
האם יש ליווי לנבחנים?
בהחלט! אנחנו מפעילים לאורך המועד כחלק מהשירות את "הקו החם" של המאמנת. תוכלו לפנות באמצעות הוואסטאפ או הטלפון ולקבל מענה והכוונה לגבי כל דבר: פיגור בתגנית הלימוד, אי עמידה במדדים וכו'. נבחן שזקוק לליווי צמוד מרגע הרישום ועד להסמכה, ומעוניין במלווה אקטיבי ושיחות שבועיות קבועות, יכול להצטרף לשירות "עו"ד מאמן אישי", שירות הכרוך בתשלום.
יש במאמנת כלים להתמודדות עם לחץ או חרדות מבחינות?
בהחלט. אנחנו מכירים בכך שחוסן מנטאלי הוא אחד הפרמטרים המרכזיים לצורך הצלחה בבחינה ולכן פיתחנו אימון דמיון מודרך ייעודי לבחינת הלשכה. האימון נכתב על ידי המאמנת בהנחייתו של ד"ר יוסי קדמי, והוא מסייע לנבחנים לחזק את האמונה ביכולת שלהם לעבור את הבחינה. נבחנים שמאזינים לאימון לאורך תקופת הלימוד, נהנים מרוגע לאורך התקופה ומגיעים לבחינה כאשר הם כבר יודעים שיש להם את כל מה שדרוש כדי לעבור את הבחינה.

פירוט הרצאות הקורס


  ניסוח משפטי
זמין ב ימים
ימים אחרי הרישום
  דיני מעצרים
זמין ב ימים
ימים אחרי הרישום
  דיני חדלות פירעון
זמין ב ימים
ימים אחרי הרישום
  סדר דין אזרחי
זמין ב ימים
ימים אחרי הרישום
  דיני ראיות
זמין ב ימים
ימים אחרי הרישום
  דיני קניין
זמין ב ימים
ימים אחרי הרישום
  דיני עונשין ודרכי ענישה
זמין ב ימים
ימים אחרי הרישום
  דיני חברות
זמין ב ימים
ימים אחרי הרישום
  קורס מיומנויות למידה ויישום
זמין ב ימים
ימים אחרי הרישום

התחילו את חווית הלימוד שלכם עכשיו!