ניסוח משפטי

לכתיבה בהירה, יעילה ומובנית

תכני הקורס עודכנו בהתאם לתקנות סדר הדין האזרחי, התשע"ט-2018 ובהתאם להוראת מנהל בתי המשפט מיום 21.3.21

פרק הניסוח המשפטי בבחינה הוא הזדמנות לקטוף לא מעט נקודות במאמץ סביר. מטרה ריאלית ובת השגה היא לקבל לפחות 15 נקודות בחלק זה. איך עושים את זה? על ידי סיגול שיטת כתיבה, ואימוץ של מספר כללי מפתח שיסייעו לכם לכתוב באופן יעיל ופשוט.

מטרתו של הקורס היא להקנות לצופים בו את יסודות הכתיבה המשפטית הנדרשים לכתיבה בהירה ומובנית. שיטת הכתיבה המקורית של המאמנת היא "שיטת הגוף" המבוססת על זיכרון חזותי על ידי חלוקת המסמך לאיברי הגוף השונים. עבודה בשיטה זו מבטיחה כתיבה מאורגנת ואפקטיבית, וזאת ללא תלות בסוג המסמך המנוסח. ההרצאות חולשות על שלושת ממדי הבדיקה: ממד התוכן, ממד הארגון וממד הלשון, ושזורות בדוגמאות רבות ובטיפים מנצחים.

לצד ההרצאות הכלליות משולבות בקורס הרצאות של חטיבות תוכן ממוקדות תחום הכוללות תרגול. חטיבות התוכן כוללות מטלות מקוריות אותן נדרשים הצופים לנסח באופן עצמאי, והרצאות פתרון המומלצות לצפייה לאחר הכתיבה העצמאית.

על מנת למקסם את הצלחתכם בחלק הניסוח בבחינה, לצד הצפייה בקורס אנו ממליצים בחום רב להיעזר בשירות המישוב והבדיקה שלנו למטלות ניסוח. קבלת משוב פרטני על מסמכים שאתם כותבים, היא דרך נהדרת לוודא שאתם מיישמים כיאות את הידע שצברתם, ושאתם בדרך הנכונה לקטוף את מירב הנקודות. רוכשי קורס הוידאו בניסוח המשפטי זכאים לבדיקת מטלות בהנחה מיוחדת. לפרטים נוספים לחצו כאן

צפייה מהנה!

מפרט הקורס

מספר הרצאות: 16

מספר מטלות מקוריות לתרגול: 4

משך הקורס: כ- 4 שעות

לאחר רכישת הקורס, ההרצאות זמינות לצפייה חופשית ללא הגבלה עד למועד הבחינה בדצמבר 2021

לתשומת לבכם כי קיים סרגל כלים מתחת לכל הרצאה המאפשר לכם לשלוט בקצב הדיבור של המרצה, לשלוט ברזולוציית הסרטון ועוד


פירוט הרצאות הקורסהמרצה שלך


עו"ד שירה וייסברגר
עו"ד שירה וייסברגר

מייסדת המאמנת. עורכת דין, מרצה ומגשרת מוסמכת, בוגרת תואר ראשון ושני במשפטים ובעלת ניסיון הוראה של למעלה מעשר שנים בהכנה לבחינות לשכת עורכי הדין. מעבר ללימוד מתמחים לבחינות ההסמכה, משמשת כמרצה מן החוץ במספר פקולטות למשפטים: המסלול האקדמי המכללה למינהל, המרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת גן, שערי מדע ומשפט ומכללת נתניה. בוגרת לימודי N.L.P ומנחה סדנאות לחיזוק החוסן המנטאלי ואימוץ חשיבה חיובית.


התחילו את חווית הלימוד שלכם עכשיו!