דמיון מודרך לנבחנת פעם ראשונה

לחיזוק האמונה ביכולת שלי לעבור את הבחינה

בשנים האחרונות בחינת הלשכה הופכת להיות יותר ויותר מנטאלית, ופעמים רבות מה שמכריע את הכף הוא לא בהכרח רמת הידע של התלמיד אלא החוסן המנטאלי שלו במהלך הבחינה.

על מנת שתגיעי לבחינה בהלך הרוח הנכון, חזקה יותר מתמיד, ומלאת ביטחון יותר מתמיד, וכדי שגם תקופת הלימוד תעבור עלייך בנעימות (בכל זאת, מדובר בלימוד ממושך), הכנו עבורך אימון מיוחד של דמיון מודרך, המבוסס על כלים של חשיבה חיובית ו- N.L.P.

האימון נכתב ע"י המאמנת- עו"ד שירה וייסברגר, בוגרת לימודי N.L.P, תחת הנחייתו של ד"ר יוסי קדמי, מייסד המרכז המוביל ללימודי N.L.P ברמה בינלאומית.

במהלך האימון נזמין אותך לנוע בדמיונך אל עבר שלוש תחנות בעתיד הקרוב שלך. מדוע? כי כאשר אנו יוצרים באמצעות הדמיון שלנו תמונה עתידית, תת המודע מגייס את כל המשאבים שיש ברשותו על מנת להגשים את אותה תמונה, היינו, להפוך אותה למציאות. תהליך זה מכונה בשפת ה- N.L.P "חוק ההגשמה". או במילים אחרות, מחשבה יוצרת מציאות.

תחילה נדמה יחד את תחושת הביטחון והרוגע שתחושי במהלך הבחינה. לאחר מכן נדמה את רגע קבלת ההודעה מהלשכה על מעבר הבחינה. ולבסוף נדמה יחד את הרגע הקסום מכל – רגע קבלת התעודה בטקס ההסמכה.

האימון שזור בהיגדים חיוביים ומעצימים שמטרתם לחלחל לתת המודע שלך, ולחזק את הביטחון ביכולת שלך לעבור את הבחינה.

אין צורך בניסיון קודם בתרגול של אימוני דמיון מודרך. את בסך הכול צריכה למצוא תנוחה נוחה, להפליג בדמיונך, ולתת למשפטים המעצימים לעטוף אותך.

אפשר להיות עם עיניים פקוחות או עצומות במהלך האימון. רוב האנשים מעדיפים עיניים עצומות כיוון שזה עוזר להם להתרכז ומונע הסחות דעת. הזמן האידיאלי לתרגול האימון הוא לפני השינה, אך אין מניעה לתרגל גם בזמן אחר, כל עוד את לא עסוקה בפעולה אחרת (כמו נהיגה למשל).

ככל אימון אחר של דמיון מודרך, מומלץ לשמוע את קובץ האודיו כמה שיותר פעמים עד הבחינה, על מנת ששני חלקי המוח, המודע והלא מודע, יתחברו למסרים.

בחודשי הלימוד הראשונים אנו ממליצים על תרגול אחת לשבוע, ובעשרת הימים שלפני הבחינה אנו ממליצים לעבור לתרגול יומיומי על מנת להפיק מהאימון את המירב.

אורך האימון: 25 דקות

פירוט הרצאות הקורס


  דמיון מודרך לנשים
זמין ב ימים
ימים אחרי הרישום

המרצה שלך


עו"ד שירה וייסברגר
עו"ד שירה וייסברגר

מייסדת המאמנת. עורכת דין, מרצה ומגשרת מוסמכת, בוגרת תואר ראשון ושני במשפטים ובעלת ניסיון הוראה של למעלה מעשר שנים בהכנה לבחינות לשכת עורכי הדין. מעבר ללימוד מתמחים לבחינות ההסמכה, משמשת כמרצה מן החוץ במספר פקולטות למשפטים: המסלול האקדמי המכללה למינהל, המרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת גן, שערי מדע ומשפט ומכללת נתניה. בוגרת לימודי N.L.P ומנחה סדנאות לחיזוק החוסן המנטאלי ואימוץ חשיבה חיובית.


התחילו את חווית הלימוד שלכם עכשיו!