מיומנויות למידה ויישום

כל מה שמעבר לידע

בחינות הלשכה בשנים האחרונות מצריכות מגוון רחב של מיומנויות. מטרתו של קורס זה היא לחשוף את הנבחנים למיומנויות הנדרשות בשאלות רב ברירה.

חלקו הראשון של הקורס עוסק בפרק הדיוני -תחילה נציג את הליקויים היישומיים הנפוצים בפתרון שאלות רב ברירה ודרך ההתמודדות עמם, לאחר כן נחשוף את מאחורי הקלעים של כתיבת שאלות לשכה על מנת להתמודד עם מגוון רחב יותר של שאלות ולהימנע ממלכודות ומוקשים, ולבסוף נציג את הטכניקה המומלצת לפתרון שאלות בפרק הדיוני.

חלקו השני של הקורס עוסק בפרק המהותי – בשלוש ההרצאות הראשונות נציג את חמש הסיבות המרכזיות לטעויות בפרק המהותי. לכל סוג של טעות נציע מגוון כלים פרקטיים הן לשלב הלימוד בבית, והן לבחינת האמת, אשר הוכחו כמשפרים ביצועים באופן משמעותי. בהרצאה הרביעית נציג את הטכניקה המומלצת לפתרון שאלות בפרק המהותי.

חלקו השלישי של עוסק בכללי לוגיקה בפתרון שאלות רב ברירה – בחלק זה נציג כללים אשר יכולים לסייע לנו להתלבט טוב יותר בין חלופות במצב של חוסר ידע. יחד נחדד את חוש הריח שלנו באשר לחלופות בעלות סבירות גבוה יותר להיות החלופה הנכונה, ולהפך, חלופות בעלות סבירות נמוכה יותר להיות החלופה הנכונה.

מפרט הקורס

מספר הרצאות: 10

משך הקורס: כשעתיים וחצי

לאחר רכישת הקורס, ההרצאות זמינות לצפייה חופשית ללא הגבלה עד לבחינת הלשכה ביום 29.6.2021.

לתשומת לבכם כי קיים סרגל כלים מתחת לכל הרצאה המאפשר לכם לשלוט בקצב הדיבור של המרצה, לשלוט ברזולוציית הסרטון ועוד


המרצה שלך


עו"ד שירה וייסברגר
עו"ד שירה וייסברגר

מייסדת המאמנת. עורכת דין, מרצה ומגשרת מוסמכת, בוגרת תואר ראשון ושני במשפטים ובעלת ניסיון הוראה של למעלה מעשר שנים בהכנה לבחינות לשכת עורכי הדין. מעבר ללימוד מתמחים לבחינות ההסמכה, משמשת כמרצה מן החוץ במספר פקולטות למשפטים: המסלול האקדמי המכללה למינהל, המרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת גן, שערי מדע ומשפט ומכללת נתניה. בוגרת לימודי N.L.P ומנחה סדנאות לחיזוק החוסן המנטאלי ואימוץ חשיבה חיובית.


התחילו את חווית הלימוד שלכם עכשיו!